Zubná
pohotovosť

Zubná ambulancia, Žilina • Dentálna Klinika

Žilina

OC Tambor Prielohy 8430/1B, 010 07, Žilina - Solinky
bezplatné parkovanie
bezbariérový prístup
+421 950 526 846
Po 07:00 11:30 - 12:00 15:30
Ut 07:00 11:30 - 12:00 15:30
St 07:00 11:30 - 12:00 15:30
Št 07:00 11:30 - 12:00 15:30
Pi 07:00 11:30 - 12:00 15:30

Zubná ambulancia Žilina

Naša súkromná zubná ambulancia sa postará o vaše zuby aj pohodu. So špičkovou starostlivosťou a vľúdnym prístupom vám naši špecialisti pomôžu dosiahnuť zdravý a prirodzený úsmev. Naša zubná ambulancia nie je len miestom na liečbu - je to oáza komfortu a dôvery, kde zabudnete na strach zo zubárov.

Zubná ambulancia pre celú rodinu

Tím skúsených odborníkov sa postará o celú vašu rodinu a pomôže vyriešiť rôzne zubné problémy. Naša zubná ambulancia je pre vás tým pravým, ak hľadáte trvácne riešenia,  bezbolestné ošetrenie zubov a najmä citlivý a ľudský prístup. 

U nás vás čaká komplexná zdravotná starostlivosť. Od preventívnych prehliadok cez dentálnu hygienu metódou GBT až po extrakciu zuba či protetiku. Všetko s použitím najmodernejších postupov a technológií. 

Detská zubná ambulancia

Detský pacient potrebuje iný prístup, rovnako tak aj detský chrup. My to vieme, preto sme z obávanej návštevy zubára spravili zábavné dobrodružstvo. Detská stomatológia u nás nie je len o rutinných kontrolách. Naša usmievavá lekárka a sestričky deťom pomôžu zabudnúť na obavy a spríjemnia návštevu rozprávkami, ktoré môžu pozerať počas ošetrenia na monitore alebo špeciálnych digitálnych okuliaroch, v ktorých sa prehrávajú vybrané rozprávky. To odpúta pozornosť od samotného ošetrenia a umožní ošetriť aj inak neošetriteľné deti.

Systematická starostlivosť

Zubné problémy je najlepšie zachytiť hneď v začiatkoch. No ešte lepšie je im predchádzať. Naša súkromná zubná ambulancia je ideálna na systematickú starostlivosť. Na úvodnom vyšetrení komplexne zhodnotíme stav vášho chrupu a navrhneme vhodný postup. Vyriešime aktuálne problémy a naplánujeme preventívne prehliadky i bezbolestnú dentálnu hygienu.

Špecializované ošetrenia

Vďaka stomatologickým špecialistom a modernému vybaveniu vám pomôžeme aj nad rámec toho, čo zubné ambulancie bežne robia. Chirurgická extrakcia zuba, protetické náhrady i profesionálne bielenie zubov. U nás jednoducho nájdete komplexnú dentálnu starostlivosť pod jednou strechou.

Kto sa o vás postará?

Na Klinike Zdravia máme dve zubné ambulancie a ambulanciu dentálnej hygieny, v nich moderné technológie a špičkových odborníkov. Náš stomatologický tím vedie skúsený zubný lekár Dr. Dmytro Babčuk, ktorý má za sebou viac ako 10 rokov zubnej praxe a zvláda aj zložité zákroky. MDDr. Monika Šujáková sa u nás najradšej venuje starostlivosti o celé rodiny ako váš rodinný zubár. Bc. Martina Karasová je vyštudovaná dentálna hygienička, ktorá vám vybieli úsmev a dentálnu hygienu robí len najmodernejšou a veľmi šetrnou metódou GBT.

Prečo práve naša súkromná zubná ambulancia?

Samozrejme, nájdete mnohé zubné ambulancie v Žiline. S tou našou však spravíte to najlepšie rozhodnutie. Presvedčí vás hneď niekoľko dôvodov:

✓ Bezbolestné liečebné zákroky: Diagnostické a liečebné postupy vykonávame bezbolestne a s dôrazom na komfort pacientov a bezproblémový priebeh.

✓ Moderné technologické vybavenie: Naša súkromná zubná ambulancia je vybavená najmodernejším technologickým vybavením. Máme napríklad 3 röntgeny, operačné mikroskopy či digitálny intraorálny skener.

✓ Príjemné prostredie a ľudský prístup: V našich priestoroch sa pacienti cítia príjemne a pohodlne. U nás ľahko zabudnete na strach z návštevy zubára.

✓ Individuálny prístup našich odborníkov: Pri vstupnom vyšetrení sa dozviete všetko o svojom chrupe a nastavíme vám kompletný individuálny plán liečby.

✓ Starostlivosť o zdravie aj estetiku: Naša zubná ambulancia sa stará o zdravie, ale aj estetiku. Preto od nás pacienti odchádzajú so zdravými aj krásnymi zubami.

✓ Blízko k vám: Dobrou dostupnosťou sa môže pochváliť aj naša zubná ambulancia. Žilina je pre mnohých z vás dostupnejšia ako iné väčšie mestá.

✓ Ošetrenie bez čakania: Objednajte sa na presný termín a nestrácajte svoj drahocenný čas sedením v čakárni.

✓ Transparentné ceny: U nás vždy vopred viete, čo vás čaká a koľko to bude stáť. Hneď po prvej návšteve vám vypracujeme a vysvetlíme liečebný plán aj s cenami, aby ste sa mohli informovane rozhodnúť. 

 

Chcete zažiť návštevu zubnej ambulancie bez strachu a bolesti? Príďte k nám!