Zubná
pohotovosť

Postaráme sa o vás...

Miesto, kde znovu
nájdete zdravie a krásu...

doktormoje bio
DMYTRO BABČUK
Zubný lekár
doktor
Dr. Dmytro Babčuk
Zubný lekár
Som zubný lekár, registrovaný v Slovenskej komore zubných lekárov. Od roku 2012 som pôsobil na chirurgickom oddelení krajskej stomatologickej polikliniky a neskôr na súkromnej stomatologickej klinike v Žiline. Od roku 2014 sa špecializujem na mikrochirurgickú endodonciu a prácu s operačným mikroskopom.
Absolvoval som pracovné stáže a školenia pod vedením popredného českého odborníka v oblasti mikrochirurgickej endodoncie a dentálnej implantológie MUDr. Jiřího Škrdlanta - prvého lekára, ktorý začal v Českej republike používať operačný mikroskop v stomatológii. Hovorím slovensky, anglicky, rusky a ukrajinsky.
doktorkamoje bio
MONIKA ŠUJAKOVÁ
Zubná lekárka
doktor
Monika Šujaková
Zubná lekárka
Volám sa Monika Šujaková a štúdium v odbore zubné lekárstvo som ukončila v roku 2016 v Bratislave. Usadila som sa v Žiline, kde pôsobím na rodinnej zubnej klinike. Absolvovala som odborné stáže v oblasti záchovnej stomatológie aj pedostomatológie. Venujem sa ako dospelým, tak aj detským pacientom.
Som mama dvoch dcér, ktoré ma učia trpezlivosti a porozumeniu detským pacientom ešte o trochu viac. Dovoľujú mi spoznávať detský svet trochu inak, detsky, hravo, s nadhľadom. Svoju prácu rada vyvažujem v prírode, milujem turistiku, beh a rannú jógu.
sestričkamoje bio
MARTINA KARASOVÁ
dentálna hygienička
sestrička
Mgr. MARTINA KARASOVÁ, DiS.
dentálna hygienička
Som dentálna hygienička. V roku 2014 som popri práci zdravotnej setričky absolvovala kurz dentálnej prevencie. Toto smerovanie ma natoľko zaujalo, že som sa rozhodla špecializovať a venovať sa dentálnej hygiene na 100 percent. V roku 2020 som ukončila vysokoškolské štúdium na Vyššej odbornej škole zdravotníckej v Ostrave v odbore Dentálna hygienička. Počas vysokej školy som pracovala vo viacerých klinikách v Žiline a v okolí ako sestrička aj dentálna preventistka. Od roku 2020 robím profesionálnu dentálnu hygienu najmä metódou GBT.
Niekoľko krát ročne sa zúčastňujem rôznych odborných seminárov a školení, ktoré ma po odbornej stránke významne neustále posúvajú. Získaný prehľad o súčasných moderných postupoch v dentálnej hygiene a ich priamej aplikácii v praxi, tak môžem rozvíjať na každodennej báze.
Dentálna hygiena sa pre mňa stala poslaním. Snažím sa o empatický prístup, aby bolo ošetrenie bezbolestné a aby sa dentálna hygiena stala prirodzenou, príjemnou súčasťou starostlivosti o zuby.
sestrička
LENKA ĎURANOVÁ
asistentka zubára
sestrička
BARBORA BAJOVÁ
asistentka zubára
doktorkamoje bio
TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
doktorka
MUDr. TERÉZIA GRIGĽOVÁ
dermatológ špecialista
Som atestovaná kožná lekárka so špecializáciou dermatovenerológ, členka Slovenskej lekárskej komory a Slovenskej lekárskej spoločnosti. Po ukončení štúdia na Jesseniovej lekárskej fakulte v Martine som pôsobila na Dermatovenerologických oddeleniach v nemocnici Nitre a Banskej Bystrici.
Viac ako 10 ročnú prax v estetickej a korektívnej medicíne som absolvovala na najlepších klinikách v Bratislave (Esthetic, Mediskin, Ústav lekárskej kozmetiky). Mala som možnosť pracovať s rôznymi laserovými a terapeutickými prístrojmi a spolupracovať s najlepšími odborníkmi na estetickú dermatológiu. Pri svojej práci tieto skúsenosti rada využívam a kombináciou rôznych techník sa snažím o čo najlepší výsledok pri riešení rôznych dermatologických problémov. Špecializujem sa na estetickú medicínu, preto sa pravidelne zúčastňujem na zahraničných kongresoch a školeniach, najmä na svetovo najuznávanejších Dubai Derma a AMWC Monako. Tam čerpám cenné informácie od odborníkov z celého sveta, vďaka čomu môžem pracovať podľa najnovších svetových trendov.
doktorka
BARBORA GRAJCIAROVÁ
Plastický chirurg
doktorka
DOMINIKA CIBULKOVÁ
dermatológ
doktorka
DOMINIKA ŠVEDOVÁ
Dermatológ
doktorka
BARBORA REMPEROVÁ
Dermatológ
doktormoje bio
PETER BLAŠKO
urológ špecialista
doktor
MUDr. PETER BLAŠKO, MPH
urológ špecialista
Po skončení Lekárskej Fakulty UK v Bratislave v máji 2003 som ako mladý lekár nastúpil na urologické oddelenie FNsP Trenčín, kde som pôsobil až do júna 2005. Od júla 2005 až dodnes pracujem aj na urologickom oddelení FNsP Žilina, v roku 2008 som získal atestáciu v odbore urológia. Od roku 2016 pôsobím ako súkromný, nezmluvný urológ aj na "viac odborovej" Klinike Zdravia v Žiline.
Na mojom domácom, koncovom urologickom pracovisku pravidelne vykonávam otvorené urologické operácie, ako aj komplikované endoskopické a perkutánne výkony. Okrem urológie mi je dlhodobo blízka aj téma Andrológie (problematika starnúceho muža). Som členom Slovenskej Urologickej Spoločnosti (SUS) ako aj Európskej Urologickej Spoločnosti (EAU), pravidelne sa zúčastňujem domácich aj zahraničných kongresov. V rokoch 2018 - 2021 som absolvoval 3 ročné, nadstavbové špecializačné štúdium na Fakulte Verejného Zdravotníctva SZU v Bratislave so zameraním na manažment a riadenie v oblasti zdravotníctva, štúdium som úspešne ukončil vo februári 2022 titulom MPH - Master of Public Health. (Odborník na riadenie vo verejnom zdravotníctve).
Som šťastne ženatý, mám 2 deti, manželka je detská lekárka.
doktor
FILIP MACÁŠEK
urológ
sestrička
LENKA STRAPKOVÁ
biomedicínsky špecialista
sestrička
ALENKA RATULOVSKÁ
zdravotná sestra
sestrička
MÁRIA RADEKOVÁ
zdravotná sestra
recepčná
NIKOLA VOJVODÍKOVÁ
recepčná
NIKOLA BUZNOVÁ
recepčná
RENÁTA JEŽÍKOVÁ
kozmetička
ZUZANA TRNKOVÁ
manažérka kliniky
BARBORA ŠŤASTNÁ

Zubná ambulancia

Naša stomatologická ambulancia v moderných priestoroch Kliniky Zdravia je určená všetkým klientom, ktorí od zubného lekára očakávajú profesionálny prístup, kvalitné služby a bezbolestné ošetrenie s použitím najmodernejších stomatologických postupov a technológií. Náš tím ponúka širokú škálu stomatologických služieb – ošetrenie kazov, zubných defektov a tráum zuba, koreňové ošetrenie zuba, extrakciu zuba, protetiku a dentálnu hygienu. Náš klient je vždy vopred oboznámený s liečebným plánom a detailmi plánovaného zákroku vrátane cenovej kalkulácie stomatologického ošetrenia. Objednajte sa u nás skôr, než bude neskoro, a my Vás presvedčíme, že návšteva zubára môže byť príjemná.

Dermatologická ambulancia

Na Klinike Zdravia úspešne pôsobí aj dermatologická ambulancia, ktorá poskytuje profesionálne služby v oblasti kožnej medicíny. Koža je najväčší orgán ľudského tela, chráni nás pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia a plní veľa ďalších dôležitých funkcií, preto si zaslúži primeranú pozornosť. Náš tím skúsených odborníkov dokáže riešiť široké spektrum zdravotných a estetických problémov súvisiacich s kožou. S využitím najmodernejších technológií odstraňujeme materské znamienka, výrastky, bradavice a rozšírené cievky, liečime akné, ekzém, plesne, a mnohé ďalšie ochorenia kože a nechtov.
Cítite, že nie ste „vo svojej koži“? Objednajte sa k nám na vyšetrenie a vyskúšajte si nadštandardnú, ale pritom dostupnú starostlivosť v našej ambulancii.

Estetická klinika

Estetická klinika ponúka riešenia v oblasti estetickej a laserovej dermatológie určené pre klientov, ktorí chcú v krátkom čase vylepšiť drobné nedostatky na tvári alebo na tele spôsobené vekom a únavou. Veľkou výhodou je ambulantný charakter zákrokov, ktoré nevyžadujú prerušenie či zmenu súčasného životného štýlu klienta. Pod dohľadom skúseného dermatológa a s využitím špičkových prístrojov vám dokážeme omladiť pleť, vyhladiť vrásky, odstrániť jazvy, škvrny a pehy, zbaviť Vás nežiaduceho ochlpenia, celulitídy a strií a upraviť poklesnuté kontúry tváre.
Užívajte si mladistvý a svieži vzhľad aj vo vyššom veku a navštívte našu estetickú kliniku v atraktívnych priestoroch Kliniky Zdravia.

Alergologická ambulancia

Ochorenia imunitného systému a rôzne formy alergií trápia čoraz viac ľudí. V našej špecializovanej ambulancii diagnostikujeme a liečime alergické ochorenia kože, ako sú ekzémy, opuch, svrbenie a začervenanie pokožky, vyrážky či žihľavka. Najskôr Vám urobíme alergologické testy, ktoré odhalia príčinu alergie a určia, ktorý alergén spúšťa alergickú reakciu (najčastejšie ide o chemické látky z kozmetiky, čistiacich prostriedkov). V prípade, že sa preukáže prítomnosť alergie, náš špecialista nastaví liečbu tak, aby Vás zbavil jej nepríjemných prejavov.
Ak máte Vy alebo Váš lekár podozrenie, že za Vašimi kožnými problémami stojí alergia, objednajte sa na vyšetrenie v našej ambulancii v príjemných priestoroch Kliniky Zdravia.

Urologická klinika

Špecializovaná urologická ambulancia ponúka starostlivosť o Vaše urologické zdravie. Vedie ju MUDr. Peter Blaško – urológ špecialista s vyše 13-ročnou praxou. Ambulancia využíva najmodernejšie technológie na diagnostiku a liečbu zdravotných či estetických urologických problémov, ktoré dokážu negatívne ovplyvniť kvalitu života nášho klienta.
Ak máte urologické problémy (napr. problémy s močením) alebo ťažkosti súvisiace s erektilnou dysfunkciou, chcete podstúpiť odstránenie plodnosti (vazektómia) alebo čoraz populárnejšiu obriezku (cirkumcízia), naši odborníci Vám radi pomôžu. Objednáme Vás na presný čas a hodinu a privítame Vás v príjemných priestoroch Kliniky Zdravia.

Prečo Klinika Zdravia?
medzinárodné skúsenosti
krátke čakacie doby
najnovšie trendy
najmodernejšie vybavenie
Vyšetrenia okrem akútnych stavov sú len na vopred objednaný termín objednajte sa na 0950 526 846

Fotogaléria priestorov