Zubná
pohotovosť

Klinika Zdravia v Žiline

Miesto, kde znovu
nájdete zdravie a krásu...

Spájame profesionálov pod jednou strechou na mieste, kde znovu nájdete zdravie a krásu.
doktormoje bio
DMYTRO BABČUK
Zubný lekár
doktor
Dr. Dmytro Babčuk
Zubný lekár
Som zubný lekár, registrovaný v Slovenskej komore zubných lekárov. Od roku 2012 som pôsobil na chirurgickom oddelení krajskej stomatologickej polikliniky a neskôr na súkromnej stomatologickej klinike v Žiline. Od roku 2014 sa špecializujem na mikrochirurgickú endodonciu a prácu s operačným mikroskopom.
Absolvoval som pracovné stáže a školenia pod vedením popredného českého odborníka v oblasti mikrochirurgickej endodoncie a dentálnej implantológie MUDr. Jiřího Škrdlanta - prvého lekára, ktorý začal v Českej republike používať operačný mikroskop v stomatológii. Hovorím slovensky, anglicky, rusky a ukrajinsky.
doktorkamoje bio
MONIKA ŠUJAKOVÁ
Zubná lekárka
doktor
Monika Šujaková
Zubná lekárka
Volám sa Monika Šujaková a štúdium v odbore zubné lekárstvo som ukončila v roku 2016 v Bratislave. Usadila som sa v Žiline, kde pôsobím na rodinnej zubnej klinike. Absolvovala som odborné stáže v oblasti záchovnej stomatológie aj pedostomatológie. Venujem sa ako dospelým, tak aj detským pacientom.
Som mama dvoch dcér, ktoré ma učia trpezlivosti a porozumeniu detským pacientom ešte o trochu viac. Dovoľujú mi spoznávať detský svet trochu inak, detsky, hravo, s nadhľadom. Svoju prácu rada vyvažujem v prírode, milujem turistiku, beh a rannú jógu.
sestričkamoje bio
MARTINA KARASOVÁ
dentálna hygienička
sestrička
Mgr. MARTINA KARASOVÁ, DiS.
dentálna hygienička
Som dentálna hygienička. V roku 2014 som popri práci zdravotnej setričky absolvovala kurz dentálnej prevencie. Toto smerovanie ma natoľko zaujalo, že som sa rozhodla špecializovať a venovať sa dentálnej hygiene na 100 percent. V roku 2020 som ukončila vysokoškolské štúdium na Vyššej odbornej škole zdravotníckej v Ostrave v odbore Dentálna hygienička. Počas vysokej školy som pracovala vo viacerých klinikách v Žiline a v okolí ako sestrička aj dentálna preventistka. Od roku 2020 robím profesionálnu dentálnu hygienu najmä metódou GBT.
Niekoľko krát ročne sa zúčastňujem rôznych odborných seminárov a školení, ktoré ma po odbornej stránke významne neustále posúvajú. Získaný prehľad o súčasných moderných postupoch v dentálnej hygiene a ich priamej aplikácii v praxi, tak môžem rozvíjať na každodennej báze.
Dentálna hygiena sa pre mňa stala poslaním. Snažím sa o empatický prístup, aby bolo ošetrenie bezbolestné a aby sa dentálna hygiena stala prirodzenou, príjemnou súčasťou starostlivosti o zuby.
sestrička
LENKA ĎURANOVÁ
asistentka zubára
sestrička
BARBORA BAJOVÁ
asistentka zubára
recepčná
NIKOLA BUZNOVÁ
recepčná
RENÁTA JEŽÍKOVÁ
recepčná
JANA TEPLIČANOVÁ
manažérka kliniky
BARBORA ŠŤASTNÁ
Klinika Zdravia to je:

Rodinná zubná klinika

Postaráme sa aby výs zuby neboleli. U nás na zubnej klinike rodinného typu v troch ambulanciách nájdete všetko potrebné pre zdravé zuby pod jednou strechou. Zubára pre dospelých aj deti a bezbolestnú dentálnu hygienu.

Dermatologická klinika

Ak potrebujete skorý termín na kožné vyšetrenie alebo zákrok, máme pre vás k dispozícii 3 nadštandardné dermatologické (kožné) ambulancie vybavené inovatívnymi laserovými technológiami, navyše s lekárkami s ľudským prístupom.

VIAC na: www.dermatologicka-klinika.skEstetická klinika

Pre prirodzené dozrievanie do krásy a spomalenie starnutia je vám na Klinike Zdravia k dispozícii bezpečná estetická medicína a lekárska kozmetika s účinnými pristrojovymi ošetreniami.

VIAC na: www.esteticka-klinika.skUrologická klinika

Špecializovaná urologická klinika s diskrétnym a odborným prístupom. Preto nemusíte mať obavy z urologického vyšetrenia. Postaráme sa aj o preventívne prehliadky či urologické zákroky v lokálnej aj celkovej anestézii.

VIAC na: www.urologicka-klinika.sk
Klinika jednodňovej chirurgie

Klinika jednodňovej chirurgie kde sa postaráme aby ste sa dobre zobudili v prítomnosti vašich blízkych a boli rýchlo naspäť doma. Pomôžeme vám s rôznymi zákrokmi v lokálnej aj celkovej anestézii v odboroch chirurgia, proktológia, plastická chirurgia, urológia a iných.

VIAC na: www.jednodnova-chirurgia-zilina.sk
Prečo Klinika Zdravia?
medzinárodné skúsenosti
krátke čakacie doby
najnovšie trendy
najmodernejšie vybavenie
Vyšetrenia okrem akútnych stavov sú len na vopred objednaný termín objednajte sa na 0950 526 846

Fotogaléria priestorov